Блок живлення OLEDIM PS-48-400W 48V 4A
Все про товар
В наявності
Блок живлення OLEDIM PS-48-400W 48V 4A Блок живлення OLEDIM PS-48-400W 48V 4A Блок живлення OLEDIM PS-48-400W 48V 4A Блок живлення OLEDIM PS-48-400W 48V 4A Блок живлення OLEDIM PS-48-400W 48V 4A Блок живлення OLEDIM PS-48-400W 48V 4A Блок живлення OLEDIM PS-48-400W 48V 4A
Модель: 20338
Артикул: ol-7771320
Виробник: Oledim
Знайшли дешевше?
1 770грн.
Купити в 1 клік:
Опис
Блок живлення OLEDIM PS-48-400W є перетворювачем, який змінює напругу 220 В змінного струму на постійний струм 48 В з максимальною силою струму 4 ампери. Використання високоякісних матеріалів та комплектуючих дозволяє віднести серію OLEDIM PS до професійної категорії, з наданням гарантії на 3 роки з моменту покупки.
Підключення до мережі здійснюється за допомогою трьох проводів (фаза, нуль, заземлення) на 220 В, а підключення споживачів – через два проводи на 48 В (+, -), що підходить, наприклад, для живлення світлодіодної стрічки, трекових систем.
Блок живлення OLEDIM 48V 400W для лінійного освітлення забезпечує стабільну та надійну роботу завдяки новим компонентам і чистомідному трансформатору. Продукт має функції захисту від перенапруги, перевантаження та перегріву. Проводиться 100% тестування під повним навантаженням для гарантії якості. Ми надаємо 3 роки гарантії.
Вихідна напруга: 48В постійного струму
Вихідна потужність: 400Вт
Точність вихідної напруги: ±0,5%
Діапазон регулювання постійної напруги: -5%~+10% від номінальної вихідної напруги
Захист від перевантаження: 105-150%, Режим збою 105-150%, автоматичне відновлення
Робоча температура вологість: -15°C~+60°C, 20%-90% відносної вологості
Сертифікація безпеки: CE, ROHS
Розмір товару: 220*61*29 мм
Гарантія 3 роки
- Новою поштою по Україні
- Кур'єром по Тернополі
- Самовивіз: м. Тернопіль, вул. Лозовецька 2
- Готівкою/Карткою у м. Тернопіль
- На рахунок
- Накладений платіж
- Підбір освітлення під проєкт
- Співпраця з дизайнерами
- Товари в наявності та під замовлення
- Фізичний магазин в м. Тернопіль
Рекомендовані товари
В наявності
Шинопровід OLEDIM OT01 220V 1м чорний